Szkolenia z zakresu technologii utrzymania czystości

Szkolenia z zakresu technologii utrzymania czystości

Postprzez Agapit » 1 paź 2012, o 09:49

Nie oferujemy maszyn i środków. Oferujemy technologię.
Istotną częścią składową tej technologii jest wiedza. Szkolimy personel. Wdrażamy i opracowujemy plany mycia i higieny zgodne z GHP i HACCP. Dobieramy specjalistyczne kompleksowe rozwiązania oparte o elementy naszej oferty. Prowadzimy cykliczne spotkania dla Klientów i Dystrybutorów prezentujące najnowsze rozwiązania.

System szkoleń dzielimy na dwa zasadnicze rodzaje:
*szkolenia wdrożeniowe
*szkolenia komercyjne

Szkolenia wdrożeniowe – dedykowane są Klientom i Dystrybutorom. Prowadzone są w systemie Zagadnienie – Rozwiązanie. Zagadnieniem może być nowy obiekt, stała współpraca, mały problem z umyciem czegoś lub kompleksowe wdrożenie. Rozwiązaniem w tym przypadku będzie wiedza i technologia oparta o naszą ofertę. Ten rodzaj szkoleń jest bezpłatny, a jedynym warunkiem jest współpraca handlowa ze spółką Agapit.

Szkolenia komercyjne – dedykowane wszystkim chcącym podnieść swoje kwalifikacje z zakresu profesjonalnego utrzymania czystości. Na szkoleniu przybliżane są zagadnienia związane z powierzchniami, zasadami profesjonalnego sprzątania, doborem środków i sprzętu, organizacją pracy w utrzymaniu różnego rodzaju obiektów. Technologie nie są bezpośrednio związane z naszą ofertą, a koszt szkolenia i jego szczegółowy program jest uzgadniany z naszym działem szkoleń.
Szczegóły na stronie: Szkolenia
Avatar użytkownika
Agapit
Administrator
 
Posty: 33
Dołączył(a): 24 wrz 2012, o 12:29

Powrót do Szkolenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron